پنجشنبه 2 خرداد 1398
حیدری نژاد معاون فرماندار و سرپرست بخشداری رانکوه در راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن رانکوه گفت:

۲۲ بهمن هرسال یادآور مردی است که با نفس مسیحای خود بر کالبد نیمه جان این ملت جانی دوباره بخشید .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/22 23:14 ویرایش : ‎1397/11/22 23:16 بازدید: 101

رحمت حیدری نژاد در راهیپایی ۲۲ بهمن ماه ،ضمن تبریک ایام ا…دهه مبارک فجر و با گرامی داشتن یادوخاطره همه شهدای ایران اسلامی بویژه شهدای شهرستان املش ،از حضور پر رنگ و پرشور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر وتشکر ویژه نمود و افزود:برخودمی بالیم که چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را با حضور پر رنگ و پرشور شما عزیزان جشن گرفته ایم.

معاون فرمانداری املش با بیان اینکه ۲۲ بهمن هرسال یادآور مردی است که با نفس مسیحای خود بر کالبد نیمه جان این ملت جانی دوباره بخشید افزود:۲۲ بهمن یاد آور رشادت ها و ایثارگری ها و شهامت های ملتی است که با صدای الله اکبر در مقابل ظلم رژیم گذشته ایستاد و به پیروزی رسید.

وی اضافه کرد:۲۲ بهمن ماه روز تجدید میثاق با شهدایی است که برای این انقلاب وایجاد انقلاب جان خودرا نثار کردند.۲۲ بهمن ماه یاد آور رشادت ملتی است که درمقابل استکبار جهانی مقتدرانه و هوشمندانه ایستاد.۲۲ بهمن ماه بیعت مجددی است با رهبر معظم انقلاب اسلامی که سکان کشتی این انقلاب را دردست دارد.
۲۲ بهمن هرسال گردهم می آییم تا به جهانیان ثابت کنیم که ما ملت رشید،مستحکم و مقاوم جمهوری اسلامی ایران در مقابل همه زیادی خواهی هایی که استکبار جهانی دارد ،ایستاده ایم.
حیدری نژاد  در ادامه خاطرنشان کرد:اگر نگاهی به تاریخ گذشته داشته باشیم شاهد دسیسه های دشمن در کشور مانند ترور ها و دفاع مقدس بودیم و جوانان ما وهمه ملت عزیزمان دست به دست هم دادند ودرمقابل این دسیسه ها ایستادند.
وی  با بیان اینکه چهل سال است که ملت ایران در مقابل همه تحریم ها ایستادگی کردند افزود:امروز ما در اقصا نقاط کشور شاهد هستیم که مردم رشید و ولایتمدار ما با آمدن خود و با سردادن شعار های کوبنده نشان دادن که درمقابل این تحریم ها وسختی ها همچنان ایستاده اند.
وی افزودند:  با اشاره به اینکه با همه دسیسه هایی که دشمنان ما در طول این سالها بر کشور عزیزما داشته است اما ما از پای ننشستیم و هر روز بیشتراز دیروز با وجود جوانان پر صلابت مان افتخاراتی همچون رتبه دهم جهانی در پرتاپ ماهواره،رتبه هفدهم علوم پزشکی در جهان و رتبه برتر نانوتکنولوژی و تولید علم در منطقه را کسب نمودیم.
حیدری نژاد  با بیان اینکه  با همه کمبودها،دشمنی ها و با همه برنامه ریزی هایی که خواستند جنگ اقتصادی را براین ملت تحمیل کنند افزود:در دهه فجر امسال با اعتبارات دولت محترم توانستیم ۱۰۲ پروژه را با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد تومان در شهرستان املش به بهره برداری برسانیم.وی همچنین از افتتاح و بهرمندی روشنایی گاز ۴ روستا ی ییلاقی در روزهای آتی و از احداث پل امام توسط سپاه پاسداران این منطقه خبر داد و گفت:تلاش ما برای خدمت رسانی به مردم خوب وفهیم شهرستان املش ورانکوه ادامه خواهد یافت
معاون فرمانداری املش  در پایان از حضور پرشور و با صلابت مردم فهیم و ولایتمدار رانکوه تقدیر و تشکر ویژه نمود و خاطرنشان کرد:امیدواریم همیشه چون کوه درمقایل دشمنان ایستادگی کنید وهر روز شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم واین میسر نخواهد شد مگر مانند سال ۵۷ با وحدت ،یکپارچگی وهمدلی  در کنارهم قرار بگیریم

دولت و ملت همدلی و همزبانی