دوشنبه 3 تیر 1398
دیدار نماینده عالی دولت در شهرستان املش با وزشکاران ، پیشکسوتان و پهلوانان کشتی به مناسبت 51 سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی.

جهان پهلوان تختی ،مردی که در زندگی ورزشی خود همواره به عشق مردم در همه صحنه ها حضوری پررنگ همراه با فروتنی ،خضوع و خشوع داشت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/18 10:12 ویرایش : ‎1397/10/18 10:14 بازدید: 103

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش ، یونس محمودی فرماندار به مناسبت روز 17 دی ماه 51سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی  با حضور دکتر صادق محبوبی استاد دانشگاه و عضو عالی کمیته فنی اتحادیه جهانی کشتی ( UWW)و جمعی از ورزشکاران ،پیشکسوتان ، قهرمانان و پهلوانان رشته کشتی شهرستان املش در سالن اجتماعات میرزا حبیب ا... املشی این شهرستان برگزارشد.

در این نشست صمیمی نماینده عالی دولت ضمن تقدیر و تشکر از این عزیزان گفت : تختی نماد پهلوانی، اخلاق  و عشق به مردم و کرامت انسانی است. مردی که در زندگی ورزشی خود همواره به عشق مردم  در همه صحنه ها حضوری  پررنگ همراه  با فروتنی ،خضوع و خشوع داشت،  او توانست با منش و رفتار پهلوانانه  الگوی مناسبی برای جوانان و اقشار مختلف جامعه  باشد.

سپس در این نشست صمیمی هریک از حاضرین به ابراز نظر و گفتگو با نماینده عالی دولت در شهرستان پرداختند و در خاتمه تصمیمات مقتضی اتخاذ و هماهنگی های لازم از سوی فرماندار صورت پذیرفت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی