دوشنبه 3 تیر 1398
جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان املش به ریاست یونس محمودی فرماندار برگزار شد.

برپایی نمایشگاهی برای هرچه بهتر نشان دادن دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در محل مسجد اعظم شهر املش.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/14 23:32 بازدید: 99


 جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان املش به ریاست یونس محمودی فرماندار برگزار شد.
جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین دهه فجر شهرستان املش به ریاست یونس محمودی فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین صفری امام جمعه ، معاون فرماندار،بخشداران و کلیه مدیران دستگاه های اجرایی و فرهنگی شهرستان در محل سالن اجتماعات میرزاحبیب الله املشی فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان املش با گرامیداشت یادوخاطره امام راحل و شهدای انقلاب و تشکر از دستگاه های اجرایی ، بر مردمی بودن و حضور پرشور و پررنگ تر مردم از سالهای قبل تاکید کرد و گفت :وظیفه ما این است که بستر سازی کنیم تا بتوانیم در راه شناساندن دست آوردهای چهار دهه ای انقلاب در عرصه های مختلف به مردم از همه پتانسیل ها ی موجود بهره گیریم .
وی همچنین تزئین نمودن مبادی ورودی و خروجی  شهرهاتوسط شهرداران و آذین بندی روستاها را توسط دهیاران خواستار شد.
یونس محمودی در این جلسه اظهار داشت:   به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، کارگروه امور نمایشگاهی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان املش اقدام به برپایی نمایشگاهی برای هرچه بهتر نشان دادن دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی خواهد نمود.

وی افزود:  برگزاری این نمایشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید دستاورد‌هایی که در این چهل سال به دست آمده و پیشرفت‌هایی که در همه بخش‌ها صورت گرفته را به مردم نشان داد.
محمودی فرماندار شهرستان املش خاطر نشان کرد: این نمایشگاه قرار است با برپایی غرفه‌های فرهنگی، هنری، و خدماتی با مشارکت نهاد‌های دولتی و مردمی در دهه فجر امسال در محوطه مسجد اعظم املش برگزار شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی