چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار املش در جلسه مبارزه با قاچاق کالاو ارز؛

مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستلزم عزم جدی مسئولان نظام است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/14 09:21 ویرایش : ‎1397/04/14 09:24 بازدید: 216
جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا بریاست محمودی فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری املش برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ،یونس محمودی فرماندار املش با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستلزم عزم جدی مسئولان نظام است گفت:برای تحقق سیاستها و منویات مقام معظم رهبری هیچ راهی جز اصلاح فرهنگ دینی و هویت ملی نیست . 
 
وی در ادامه افزود : اگر ما هویت ما را احراز کردیم راه مقابله خوبی می توانیم داشته باشیم . 
 
وی همچنین یادآور شد ، اگر ما مسئولین هویت مان را کسب کردیم می توانیم کالای ایرانی را انتخاب کنیم . 
 
محمودی خاطرنشان کرد ؛ ما مسئولان زمانی می توانیم پیشگام باشیم که فرهنگ صریح ، صحیح و دقیق کالای ایرانی را تقویت ، حمایت و خرید کنیم.
 
فرماندار املش با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب بعنوان " حمایت از کالای ایرانی" ، اظهار کرد: همه دستگاههای اجرایی و آحاد مردم درحمایت از کالای ایرانی وظایف مهمی بر عهده دارند.
 
وی بیان کرد: همه مسولان شهرستان باید تلاش فراوانی را برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید داخلی را سرلوحه خود قرار داده و در این راستا اهتمام ویژه ای دارد.
 
محمودی گفت: نامگذاری سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری در راستای رونق اقتصادی، اشتغال و بهبود وضعیت معیشت مردم و برای اعتلای اقتصادی کشور بوده است.
 
وی در این جلسه ضمن تشکراز زحمات مسولان شهرستان ، بر تلاش مضاعف و برنامه ریزی شده جهت تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید در سال جدید تاکید کرد.
دولت و ملت همدلی و همزبانی