چهارشنبه 29 اسفند 1397
دیدار فرماندار و مسئولین شهرستان املش با خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر و جانبازان دفاع مقدس

خانواده های معظم شهدا مظهـــر صبــر ، استقامت و پایداری هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/11 13:42 بازدید: 172

صبح روز گذشته به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر،"یونس محمودی" فرماندار و جناب سرهنگ وکیل صادقی فرماندهی انتظامی بهمراه جمعی از  مسئولین شهرستان املش با خانواده معظم شهید مبارزه با مواد مخدر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر محمودی فرماندار شهرستان به همراه مسئولین شهرستان از خانواده معظم شهید نجفی روشن از شهدای مبارزه با مواد مخدر و درگیری با اشرار مسلح دیدار کردند.

فرماندار املش در این دیدار به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: شهداء برای تحقق استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت میهن از جان خود گذشتند

محمودی با بیان اینکه باید رهرو واقعی شهدا باشیم افزود: هر چه هست به برکت خون شهدا است و وظیفه ما است که با خانواده معظم شهدا دیدار و مشکلات آن ها را تا حد امکان مرتفع  نماییم.

وی عنوان کرد: باید برای تحقق آرمان های مقدس شهدا کوشید و اولویت فعالیت مسوولان خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران است.

فرماندار شهرستان املش یادآور شد : شهدا با نثار جان خود از دنیای خود گذشتند و سرمایه اخروی فراهم کردند لذا امنیت و سرافرازی کشور و ملت ایران مدیون فداکاری و  ازخود گذشتگی شهدا و ایثار گران در دوران دفاع مقدس و صبر و مقاومت خانواده های آنان پس از آن دوران است.

محمودی در پایان گفت: خانواده های معظم شهیدان مظهــر صبر ، استقامت و پایداری هستند و الگوی مناسبی برای همه ما مسئولین و مردم می باشند ما باید با تأسی از آنان برای نیل به اهداف و آرمان های بلند انقلاب  بیش از پیش کوشا باشیم.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی