پنجشنبه 2 خرداد 1398
جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان املش تشکیل شد.

حیدری نژاد:روز قدس روز احیاء اسلام است.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/08 16:36 بازدید: 214

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس بریاست حیدری نژاد معاون فرماندار و با حضــور مسئولین در سالن میرزاحبیب الله املشی فرمانداری تشکیل شد.

مهندس حیدری نژاد گفت: در نیمه های ماه مبارک رمضان هستیم و به ایام لیالی قدر نزدیک میشویم خداوند حکیم در قرآن میفرماید: شب قدر به مقام و مرتبه برتر و بالاتر از هزار شب است و این نشان از اهمیت بی اندازه لیالی قدر دارد که همه ما باید این شبها را گرامی بداریم،غبار از دلها بزداییم و برای همه مسلمین دعا کنیم که بزرگترین دعا برای شیعیان و حتی مسلمانان راستین، دعای فرج و ظهــور یگانه منجــی عالَــم بشریت حضرت مهـــــــــدی(عج) میباشد.

مهندس حیدری نژاد در ادامه با توجه به نزدیکی مناسبت مهم آخرین جمعه سال اشاره کرد و افزود: طبق نامگذاری آخرین جمعه سال به روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی(ره) مردم مسلمان جهان و امت اسلامی در حال آماده شدن برای برگزاری و شرکت در این راهپیمایی عظیم هستند.

معاون فرماندار املش تصریح کرد: یکی از بزرگترین یادگارهای حضرت امام(ره) نامگذاری روز قدس بود. روز قدس روز احیاء اسلام است روزی که اسلام دوباره زنده شد و مسلمانان به حیات مجدد دست یافتند روز قدس نشان دهنده پویایی و حیات طیبه جهان اسلام است.

 اکنون پس از سالها شاهدیم که این مناسبت سال به سال در حال رشد و بالندگی است تا جایی که در خود آمریکا مسلمانان هرساله به راهپیمایی می پردازند.

 

وی یادآور شد : پس از جنگ جهانی دوم صهیونیزم بین الملل و مستکبرین عالَم به زعم خود تشکیل کشور مستقل اسرائیل را در منطقه خاورمیانه و در کشور مستقل فلسطین در دستور کار خود قرار دادند تا با جمع آوری همه یهودیان از سراسر عالم و با برنامه از پیش تعیین شده و با هماهنگی کشورهای مستکبر توانستند نهال منحوس این رژیم جعلی را در قلب منطقه خاورمیانه و در مقدس ترین مکان قَرص کنند و خاک ملت این مظلوم ظالمانه غصب و حق مردم مظلوم فلسطین را پایمال نمایند اما حضرت امام خمینی(ره) با درایت و هوشیاری تمام با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز جهانی قدس لرزه بر اندام نحس استکبار خصوصاً صهیونیزم بین الملل انداخت.

حیدری نژاد ادامه داد: هرچند جز جند کشور دست نشانده و جَبون این رژیم سفاک کودک کُش را به رسمیت نمی شناسد اما به دلیل داشتن قدرت در ارکان اصلی هیأت حاکمه آمریکا و سازمان های بین المللی فعلا در حال نفس کشیدن است لذا بر همه مسلمانان آزاده جهان فرض است از پیرو جوان ، زن و مَرد ، بزرگ و کوچک باید این روز را پاس بداریم و بخاطر مظلومیت ملت مقاوم و درد کشیده فلسطین روز قدس امسال بسان سالهای قبل به خیابان ها بیاییم و بر سر آمریکا و اسراییل فریاد بکشیم.

معاون فرماندار املش رمز پیروزی و موفقیت جهان اسلام را اتحاد،یگانگی و برادری دانستند و افزودند: برای اینکه به پیروزی برسیم راهی نداریم جز متحد شدن و یکپارچه شدن در مقابل دشمن استکباری که بحمدلله هر روز بیشتر از روز قبل شاهد این اتحاد هستیم و ان شالله همانطوری که مقام معظم رهــبری فرمودند: رژیم منحوس صهیونیستی  25 سال آینده را نخواهد دید و ما منتظر چنین روزی هستیم. امیدواریم که هرچه زودتر این پیش بینی رهبر بزرگوار انقلاب هم به وقوع بپیوندد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی