پنجشنبه 2 خرداد 1398
ملاقات عمومی هفتگی مردم با فرماندار املش

محمودی فرماندار املش: دیدار و ملاقات با مردم جهت استماع و رفع مشکلات آنان اصل مردمسالاری دینی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/08 15:53 ویرایش : ‎1397/03/08 16:41 بازدید: 174

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ، ملاقات و دیدار مردم شهرستان املش با فرماندار بر مبنای رفع نیازها،مشکلات و دغدغه های مردم از اهم برنامه های فرماندار شهرستان املش در هر سه شنبه می باشد که از آغاز تصدی ایشان در فرمانداری املش بر طبق وعده ای که به مردم دادند پایبند و مُصر بوده وهم اکنون نیز باتوجه به همه دغدغه ها و مشکلاتی که در شهرستان وجود دارد معتقدند که  این برنامه باید طبق روال انجام شود بجز زمانی که جلسه یا برنامه خاص غیرقابل پیش بینی وجود باشد بدون استثناء ایشان در هر سه شنبه با مردم ملاقات میکنند.

فرماندار املش معتقد است ملاقات و دیدار با مردم جهت رفع مشکلات و دغدغه هایشان از اصول مسلم و مُبرزمردمسالاری دینی است و حاکم اسلامی باید همواره در میان مردم و با مردم باشد تا بتواند امور مسلمین را پیش ببرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش امروز سه شنبه هشتم خردادماه نیز بسان هفته های پیشین برنامه ملاقات و دیدار عمومی مردم با فرماندار انجام شد.

فرماندار املش در این جلسه از مردم شهرستان خواست در صورتی که مشکل،حرف یا انتقادی دارند میتوانند سه شنبه های هر هفته  به فرمانداری آمده و حرف دل خود را به گوش مسئولین برسانند.

شماره تماس برای هماهنگی مردم با روابط عمومی 01342725555 – 09214875130 میباشد شهروندان و روستائیان گرامی میتوانند همه روزه با این شماره ها جهت هماهنگی با روابط عمومی تماس حاصل نمایند.

 

گالری عکس مرتبط ملاقات عمومی
دولت و ملت همدلی و همزبانی