پنجشنبه 2 خرداد 1398
معاون فرماندار املش در جلسه هماهنگی سالگرد ارتحال امام(ره)

یکی از بزرگترین یادگارهای حضرت امام(ره) اصل (( ولایـــت فقـــیه ))بود.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/08 15:21 بازدید: 161

 

جلسه ستاد پشتیبانی ارتحال حضرت امام (ره) شهرستان املش بریاست رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار املش در فرمانداری تشکیل شد.

 حیدری نژاد گفت: ماه خرداد در حال فرارسیدن است خرداد در طول دهه های گذشته همواره آبستن حوادثی بود که همه ما خاطرات تلخ و شیرین زیادی از این ایام داریم؛ از جمله حادثه 14 خرداد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی و  جانشینی رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای و  قیام 15 خرداد که منجر به انقلاب اسلامی به رهبری حضرت آیت الله امام خمینی (ره) شد.

معاون فرماندار املش در جلسه ستاد پشتیبانی ارتحال حضرت امام(ره) گفت :یکی از بزرگترین یادگارهای  حضرت امام(ره) اصل (( ولایـــت فقـــیه ))بود.

حیدری نژاد افزود: ما امام را با همه وجود درک کردیم اما امام از چنان وجوه شخصیتی ممتازی برخوردار بود که هنوز ویژگیهای زیادی برای ما نامکشوف مانده است.

حیدری نژاد اظهار داشت : حضرت امام دارای ابعاد مختلف شخصیتی بود من جمله دشمن شناسی، دوست شناسی،خلوص،اتصال به خدا و انجام تکالیف شرعی در حد اعلا که همین خصیصه ها در امام بود که مردم فوج فوج پروانه وار دور او حلقه می زدند.

وی ادامه داد : پس از حضرت امام شخصیتی بزرگ مانند حضرت آیه الله خامنه ای سکان این انقلاب را در دست گرفت که توانست به خوبی آن را از سیلابهای طوفانی بزرگ که از سوی مستکبرین و ابرقدرت های جهان ایجاد میکردند برهاند و ان اشالله این پرچم را به صاحب اصلی انقلاب تحویل دهد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی