پنجشنبه 2 خرداد 1398
فرماندار املش در دیداربا خانواده های شهدا و جانبازان عملیات آزاد سازی خرمشهر؛

مسئولین در برابر خانواده شهدا و جانبازان کوتاهی نکنند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان به کار گیرند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/06 10:16 ویرایش : ‎1397/03/06 10:18 بازدید: 190
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش یونس محمودی  فرماندار شهرستان املش به همراه حیدری نژاد معاون فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان به مناسبت سالروز عملیات غرور آفرین بیت المقدس ،‌روز آزاد سازی خرمشهر از خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان فتح خرمشهر دیدار و سرکشی به عمل آوردند .

فرماندار املش نیز در این دیدارها با بیان اینکه مسئولین در برابر خانواده شهدا و جانبازان کوتاهی نکنند و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آنان به کار گیرندگفت:ما امروزه هرچه داریم به برکت امام شهداء و رزمندگان انقلاب است چرا که این بزرگواران توانستند با جوانمردی دشمنان اسلام را از این خاک بیرون کنند.
محمودی اضافه کرد: شهدا بر گردن ما حق بزرگی دارند و ما برای اینکه بتوانیم حق آنها را ادا کنیم باید ادامه دهنده آرمان های آنان باشیم.

وی بر ضرورت تکریم و بزرگداشت خانواده های معزز شهداء تاکید کرد و افزود : بر خود وظیفه می دانیم پیرو راه امام و خون شهدا باشیم و در انجام این مهم و خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
وی در ادامه با اشاره به وصیت نامه های شهدا که بر اطاعت و تبعیت از ولایت تاکید کردند، گفت: مسئولین این امر را به عنوان یک واجب دینی در پیش گرفته اند و دیدار و نشست با خانواده های معظم شهدا، منجر به تقویت روحیه مدیران برای خدمت رسانی بیشتر به مردم می شود.

در این دیدار ها هر یک از خانواده های شهیدان سرافراز اسلام شهید رحیمی، شهید نصوری،شهید احمدی،شهید موسوی،شهید دربندی و جانباز 70 درصد لقمان اسماعیلی به بیان خاطراتی از شهیدان خود خود پرداختند.
در پایان هر دیدار، از خانواده معظم این شهیدان با اهدای هدایایی از مقام شامخ آنان تجلیل شد.
دولت و ملت همدلی و همزبانی