پنجشنبه 2 خرداد 1398
فرماندار املش در کارگروه شورای حفاطتی منابع آب ؛

هیچ عذری درخصوص عدم رفع مشکلات کشاورزان پذیرفتنی نیست/حکم آب سواران متخلف لغو می‌شود 

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/05 11:59 ویرایش : ‎1397/03/05 12:00 بازدید: 189
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش یونس محمودی، فرماندار املش در کارگروه شورای حفاطتی منابع آب املش گفت: هیچ عذری از مسئولان، بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی برای عدم رفع مشکلات کشاورزان پذیرفتنی نیست.
 
یونس محمودی، فرماندار املش در کارگروه شورای حفاطتی منابع آب املش، گفت: هیچ عذری از مسئولان، بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی برای عدم رفع مشکلات کشاورزان پذیرفتنی نیست.
 
محمودی با اشاره به اینکه سه هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی شهرستان املش به کشت برنج اختصاص دارد، گفت: با توجه به پیش بینی شرایط جوی حال و آینده کشاورزی شهرستان، مقرر شد، سازمان جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی نسبت به تامین پمپ آب مزارع با شرایط آسان و تسهیل در کار کشاورزان اقدام جدی صورت دهند.
 
فرماندار املش تصریح کرد: آندسته از آب سورانی را که بخواهند تخلف کنند حکم آب سواری آنها لغو خواهد شد و سازمان آب منطقه ای استان گیلان به تعهدات خود برای کشاورزان عمل خواهد کرد.
 
وی در پایان با بیان اینکه همه دستگاه‌ها را موظف به رفع مشکلات کشاورزان در جهت تامین آب زراعی آنان خواهیم کرد، افزود: از سازمان جهاد کشاورزی، بانک کشاورزی و سازمان امور ابیاری شرق گیلان، دهیاران، اعضای شوراهای اسلامی، شهرداران و بخشداران می‌خواهم که نسبت به رفع مشکلات آب کشاورزی مناطق، جدیت در کار داشته باشند.
 
 
 
دولت و ملت همدلی و همزبانی