چهارشنبه 20 آذر 1398
معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان املش ؛

مراسم معارفه سرپرست فرمانداری جدید شهرستان املش برگزار شد و رنجبر حکم خود را که از سوی استاندار گیلان ابلاغ شده بود دریافت کرد .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/08/18 09:13 بازدید: 140

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ، یونس محمودی که مدت 3 سال و 6 ماه فرماندار املش بود جای خود را به محمد رنجبر نیاول سرپرست جدید فرمانداری املش داد .
محمد رنجبر نیاول سرپرست فرمانداری املش در آیین معارفه فرماندار اسبق و جدید با تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) خاطر نشان کرد :کاری که یک فرماندار شهرستان باید انجام دهد و به نوعی پیگیر امورمربوط حاکمیتی و دولت باشدمی طلبد از روحیات خاصی برخوردار باشد.
محمد رنجبر در ادامه افزود : با توجه به شرایطی که در کشور وجود دارد و همه دشمنان نظام درصد فاصله انداختن بین مردم و مسئولین هستند می طلبد افرادی در این عرصه حضورداشته باشند تا اولا روحیاتشان روحیه خدمتگزاری و دلسوزی با مردم باشد.
سرپرست فرمانداری املش همچنین افزود : باید تلاش کنیم با همراهی و همکاری همه دوستان و مسئولین محترم شهرستان املش را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
رنجبر با بیان اینکه طبق تجربه خویش ثابت شده است که اگر درکنار مردم عزیز باشیم تمام کاستی ها به نوعی مرتفع خواهد شد افزود : در کنار مردم بودن هم برای مسئولین خوب است و هم مردم از تجربیات مسئولین استفاده خواهند کرد.
محمد رنجبر با تاکید براینکه عملکرد شوراها و دهیاران درسطح روستاها بسیار قابل اهمیت است افزود: باید از این فرصت های بدست آمده استفاده لازم کنیم و تلاش کنیم آخر کار خوب و قابل تحسینی داشته باشیم .
رنجبر در پایان به برگزاری انتخابات سالجاری اشاره کرد و گفت : در این راستا علاوه بر بی طرفی که وجود خواهد داشت باید مشارکت و حضور گسترده مردم را داشته باشیم زیرا با حضور مردم است که میتوانیم به مشکلات فائق آییم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی