پنجشنبه 23 آبان 1398
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری املش در جلسه هماهنگی بزرگداشت یوم الله 13 آبان شهرستان املش ؛

۱۳ آبان سند وحدت و همبستگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/08/12 08:40 بازدید: 85

جلسه هماهنگی بزرگداشت یوم الله 13 آبان در شهرستان املش به ریاست رحمت حیدری نژاد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات میرزا حبیب ا... املشی فرمانداری برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ، رحمت حیدری نژاد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه با اشاره به اهمیت راهپیمایی 13 آبان گفت : در 13 آبان وقایع مهم تبعید امام خمینی (ره) ، شهادت دانش آموزان توسط رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی رخ داده است .
رحمت حیدری نژاد در ادامه افزود : یوم الله 13 آبان روزسرنوشت ساز تاریخ انقلاب اسلامی است که باید حفظ شود و فقط مختص دانش آموزان نیست.
معاون سیاسی فرماندار با بیان اینکه ۱۳ آبان سند وحدت و همبستگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است افزود: ایستادگی در مقابل آمریکا، شناخت ماهیت آمریکا و احیای مفهوم مردم و دولت از جمله از درسهایی است که باید از ۱۳ آبان بگیریم.
وی در ادامه تاکید کرد : حضور مردم درصحنه مهمترین علت تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی است به همین علت دشمن برای ضربه زدن به نظام اعتماد مردم را هدف قرار داده است.
حیدری نژاد ادامه داد : روز 13 آبان باید نماد اتحاد و انسجام باشد فلذا همه اقشار مختلف مردم باید در این راهپیمایی شرکت کنند چون حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان توطئه دشمنان نظام را خنثی می کند.
در ادامه جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری راهپیمایی 13 آبان مقرر شد راهپیمایی راس ساعت 9 روز دوشنبه مورخ 13 آبان 98 از محل میدان سپاه شروع و تا محل میدان شهدا ادامه پیدا کند .

دولت و ملت همدلی و همزبانی