پنجشنبه 23 آبان 1398

بازدید مهندس مقدم ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان از پل تخریب شده کشاورز و پل کیازنیک شهر املش .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/29 11:12 بازدید: 112

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ، مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان عصر دیروز به همراهی ، مدیرکل راهداری ، حمل و نقل جاده ای استان و معاون بازرسی استان گیلان وارد شهرستان املش شدند و از نزدیک در جریان روند رفع مشکلاتی از قبیل تخریب پل ، و مقاوم سازی پل های کهنه گویه و جیرگوابر مورد بازدید قرار گرفت .
معاون عمرانی استاندار در ادامه بازدید مستمر از پل تخریب شده کشاورز شهر رانکوه که بر اثر سیلاب مهر ماه سال جاری و همچنین از پل کیازنیک شهر املش که در اثر سیلاب سال گذشته ، تخریب شده است ، و از پل کهنه گویه شهر رانکوه و پل روستای جیرگوابر بازدید بعمل آورد .
مهندس مقدم در حاشیه این بازدید گفت : با تمام توان در کنار مردم آسیب دیده هستیم ، دولت تمام توانش را برای کمک به مردم بسیج کرده است .
در این بازدید میدانی که فرماندار شهرستان املش ، معاون عمرانی فرمانداری ، بخشداری رانکوه و رئیس اداره راهداری شهرستان نیز حضور داشتند ، اقدامات مختلفی از قبیل بررسی استحکام فونداسیون ها و بستر رودخانه های موصوف ( پل کهنه گویه ، پل جیر گوابر ) و همچنین برای راه مواصلاتی شهر رانکوه به روستای گرگرود و از روند پیشرفت فیزیکی پل کیازنیک مورد پایش قرار گرفت و تدابیری در جهت تسریع عملیات اجرایی اتخاذ شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی