چهارشنبه 24 مهر 1398
یونس محمودی ، فرماندار شهرستان املش در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش ؛

فرهنگ سازی در زمینه های مختلف آسیب اجتماعی راه برون رفت از این معضلات است

نسخه چاپی بازدید: 51

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ؛ دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش با محوریت آسیبهای اجتماعی و راهکارهای برون رفت از اعتیاد به ریاست امام جمعه شهرستان املش و با حضور یونس محمودی فرماندار شهرستان املش و جمعی از روسای ادارات شهرستان در سالن میرزا حبیب ا... املشی فرمانداری برگزار گردید .
یونس محمودی فرماندار شهرستان املش با اشاره به برنامه ریزی های متعدد در جلسات پیشگیری از مواد مخدر در شورای فرهنگی اجتماعی و کمیسیون های متعددی که تشکیل می شود می تواند در کاهش و از بین بردن پدیده های شومی مثل اعتیاد بسیار موثر باشد .
فرماندار شهرستان املش در ادامه اظهار کرد : با برشمردن ظرفیتهای خوبی که در دانشگاهها و اساتید برجسته حوزه های مختلف علوم انسانی وجود دارد را بعنوان کمک در کاهش آسیب های اجتماعی برشمردند و از دبیر خانه شورای فرهنگ عمومی پیگیری جدی مصوبات شورا را خواستار شدند .
وی در ادامه افزود : جوانی مهم ترین دوره زندگی انسان است که در صورت بهره برداری نا صحیح و اشتباه در آینده موجبات پشیمانی و نا امیدی می شود.
فرماندار املش با اشاره به هدف گذاری دشمن بر قشر جوان و نیروی انسانی تازه نفس کشور گفت: دشمن با طرح برنامه های مختلف در نظر دارد تا آینده کشور را به نابودی بکشاند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید کرد : تمامی افراد با نفوذ و صاحب اثر کلامی بر قشر جوان جامعه تلاش کنند تا با ایجاد فرهنگی مناسب از ابتلاء و آلودگی جوانان به معضلات و آسیب های اجتماعی جلوگیری کنند.
فرماندار شهرستان املش در خصوص پیشگیری از معضلات اجتماعی راهکار هایی ارائه داد و گفت : فرهنگسازی در زمینه های مختلف آسیب اجتماعی راه برون رفت از این معضلات است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی