شنبه 30 شهریور 1398

برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه شهرستان املش به مناسبت هفته دولت ؛

نسخه چاپی بازدید: 76

همزمان با هفته دولت ، فرماندار شهرستان املش همراه با مسئولین شهرستان در محل مصلی نماز جمعه میز خدمت را به منظور پاسخگویی به نمازگزاران و مردم تشکیل و برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ؛ یونس محمودی فرماندار شهرستان املش در حاشیه برپایی میز خدمت در مصلی شهرستان املش ، اظهار کرد: .میز خدمت همزمان با هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان و نهادهای دولتی شهرستان املش در مصلی حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد تا مردم این شهرستان بدون واسطه ، دیدگاه‌ها ، نظرها و مشکلات خود را مطرح و پاسخ لازم را از سوی مسئولان مربوطه دریافت کنند.
یونس محمودی حضور مسئولین ادارات شهرستان در بین مردم را نشان دهنده ارتباط عمیق مردم و مسئولان عنوان کرد و گفت : کمک به کاهش مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان از اهداف برپایی این میز خدمت است.
فرماندار شهرستان املش در ادامه خاطر نشان کرد : هدف از استقرار میز خدمت را ارتباط مستقیم با مردم ، دسترسی بی واسطه مردم به مدیران عنوان کرد.
گفتنی است ، در این برنامه ( میز خدمت ) مردم مشکلات خود را در زمینه های مختلف مطرح کردند و مسئولان حاضر راهکاری مناسب جهت رفع آنها ارائه نمودند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی