شنبه 30 شهریور 1398
در ششمین روز از هفته دولت ؛

افتتاح پروژه عمرانی ، ورزشی با هزینه بیش از سه میلیارد تومان در املش .

نسخه چاپی بازدید: 59

در ششمین روز از هفته دولت پروژه تولیدی و عمرانی با هزینه سه میلیارد و 206 میلیون تومان در شهرستان املش افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ؛ در ششمین روز از هفته دولت با حضور یونس محمودی فرماندار شهرستان املش ۹ پروژه عمرانی شهرداری املش با صرف ۲ میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان با حضور یونس محمودی فرماندارشهرستان املش و شهردار ، شورای شهر و جمعی از مسئولان شهرستان به بهره برداری رسید.
همچنین در ادامه بهره برداری از راهدارخانه خصیل دشت املش با ۵۰ کیلومتر پوشش محور کوهستانی املش ، با صرف اعتباری بالغ بر200 میلیون تومان ، در زمینی به مساحت ۹۵۰ متر مربع و زیربنایی حدود ۳۰ متربع اتاق ثابت و ۳ عدد کانکس با مساحت ۳۵ متربع احداث شده است افتتاح و به بهره برداری رسید.
اجرای پروژه آبیاری کم فشار روستای سیویر _گرمابسرا بخش رانکوه بطول ۷۶۵ متر با سطح زیر کشت ۵۰ هکتار با صرف ۱۲۶ میلیون تومان و بهره برداری ۸۵ نفر از پروژه های جهاد کشاورزی املش از دیگر پروژه های قابل افتتاح در ششمین روز از هفته دولت بود که افتتاح شد .
اجرای طرح هادی آسفالت روستایی آزار بن علیا بخش رانکوه املش به طول ۴ هزار متر با صرف ۲۰۰ میلیون تومان و همچنین اجرای طرح هادی آسفالت روستایی علی آباد بخش رانکوه بطول ۳ هزار متر با صرف ۱۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و سهمیه قیر رایگان از پروژه های بنیاد مسکن املش افتتاح و به بهره برداری رسید.
افتتاح نمایندگی اداره ورزش و جوانان رانکوه پایان بخش افتتاحیه ششمین روز از هفته دولت در شهرستان املش بود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی