دوشنبه 25 آذر 1398
پیرو بخشنامه استاندار گیلان مبنی بر حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی در سطح شهرستانها .

نشست مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با یونس محمودی فرماندار شهرستان املش .

نسخه چاپی بازدید: 113

پیرو بخشنامه استاندار گیلان مبنی بر حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی در سطح شهرستانها ، خانم مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در شهرستان املش حضور یافت .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش ؛ یونس محمودی فرماندار املش در این نشست بررسی طرح ها و مشکلات در حوزه ورزش و جوانان این شهرستان با قدرانی از تعامل خانم بخشی گفت ؛ مهمترین مشکلات این شهرستان زمین چمن شهدای روستای خرشتم ، سالن ورزشی بانوان فجر روستای استادکلایه بخش مرکزی ، سالن ورزشی ملکوت بخش ییلاقات رانکوه ، دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان رانکوه که شهروندان را با مشکلات عدیده مواجه می کند.
یونس محمودی در حاشیه این نشست با بیان اینکه شهرستان املش با تربیت انسانی در حوزه ورزش وجوان خوب درخشیده است وباز هم میتواند با الطفات مسئولین محترم و با تخصیص اعتبارات ملی در کنار شهرستان بتوانیم یک عنصر نسبی تاثیرگذار درشهرستان باشیم.
فرماندار املش در ادامه اظهار داشت : شهرستان املش فاقد زمین مناسب و درخور تحسین استاندارد داخلی ورزشکاران است که توانستند درحوزه فوتبال جزء برترین های شهرستانی و استانی باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان درادامه بحث مفروش کردن زمین ورزشی خرشتم را یکی از چالشی ترین و نوستالوژی ترین حوزه ورزشی در شهرستان عنوان کرد وافزود: بایستی تدابیر جدی در راستای ورزش جوانان شهرستان و مفروش کردن زمین چمن خرشتم اندیشیده شود.
مدیرکل ورزش وجوانان استان گیلان درحاشیه این نشست در خصوص تجهیز زمین ورزشی شهدای خرشتم به چمن مصنوعی گفت : امروز در جلسه فرمانداری املش طی برنامه ریزی مقرر شد که از محل اعتبار ارزش افزوده استانی و اعتباری که از محل نفت تخصیص یافته است افزایش یابد تا قرارداد چمن مصنوعی زمین خرشتم منعقد گردد و در دهه فجر به بهره برداری برسد.
مریم بخشی در ادامه افزود : برای احداث چمن مصنوعی 5/2 میلیارد تومان و تسطیح و زیر سازی ۵۰۰ میلیون تومان ، جمعا ۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است زمان نصب چمن ۴۵ روز و تسطیح و زیر سازی طی ۳تا۴ ماه انجام خواهد شد .
ایشان در ادامه میزان اعتبار جهت تامین مشکلات سالن ورزشی ییلاقات را ۳۰۰ میلیون تومان پیش بینی کرد وافزود : اگر تامین اعتبارات انجام شودو همه ادارات مربوطه همکاری داشته باشند انشاا…تا یک ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی در پایان اعلام نمود : دفتر نمایندگی اداره ورزش و جوانان رانکوه در هفته دولت رسماَ افتتاح میشود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی