دوشنبه 25 آذر 1398
پیرو اجرای شیوه نامه سفرهای مدیران کل استانی

سفر یکروزه مهندس علی دقیق ، مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان به شهرستان املش .

نسخه چاپی بازدید: 126

در اجرای شیوه نامه سفرهای مدیران کل استانی ابلاغی استاندار گیلان ، مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان در شهرستان املش حضور یافت و به همراه فرماندار شهرستان املش به بازدید میدانی از نقاط مختلف شهرستان پرداخت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری املش ، یونس محمودی فرماندار املش و به همراهی مهندس علی دقیقی مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس گیلان و رییس آموزش و پرورش شهرستان املش از پروژه های در این شهرستان بازدید و با برخی از مدیران مدارس دیدار و گفتگو نمودند .
در نشستی که پیش از آغاز بازدید میدانی در دفتر فرماندار برگزار شد ، روند پیشرفت پروژه های در دست اقدام اداره کل نوسازی مدارس و راهکار های تسریع در اجرای طرح ها مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت ، تاکید شد .
پس از برگزاری جلسه مذکور مسئولین از پروژه 12 کلاسه شهید باهنر املش ، پروژه 2 کلاسه شهید حسین خواه روستای میان سرا شبخوس پهلو بخش مرکزی ، دبیرستان شبانه روزی دخترانه فاطمیه (س) املش و پروژه 3 کلاسه خیری 15 خرداد بخش رانکوه که پیگیری و ساماندهی آنان ضرورت داشت ، بازدید نمود .
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس گیلان در حاشیه این بازدید گفت : این پروژه ها پیشرفت خوبی دارند پروژه 12 کلاسه شهید باهنر با 93 درصد پیشرفت فیزیکی و صرف یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه تاکنون ، مدرسه 2 کلاسه شهید حسین خواه از نوع سازه سبک و استاندارد LSF با 50 درصد پیشرفت فیزیکی و صرف 170 میلیون تومان هزینه تاکنون اقدام گردید .
مهندس علی دقیق با بیان اینکه انسانهای وارسته ای هستند که عنایت خداوند باعث ورود آنان به این عرصه شده است اظهار داشت : هزینه ساخت مدرسه 3 کلاسه 15 خرداد آسیابسران رانکوه 230 میلیون برآورد شده است که با مشارکت و کمک 130میلیون یکی از خیران ارجمند مدرسه ساز در حال انجام می باشد .
ایشان ضمن بررسی موانع و مشکلات موجود ، بر لزوم تسریع در تکمیل این پروژه ها تاکید کرد .

دولت و ملت همدلی و همزبانی