دوشنبه 25 آذر 1398
فرماندار شهرستان املش در جشنواره نشاط و امید به مناسبت روز ازدواج ؛

زندگی علوی و فاطمی باید الگوی بارز و صحیح جوانان قرار گیرد .

نسخه چاپی بازدید: 105

به گزارش روابط عمومی فرماندار املش ، یونس محمودی ، فرماندار شهرستان املش در جمع جوانان و نوجوانان شهرستان که به مناسبت پیوند آسمانی امام علی ( ع ) و خانم فاطمه زهرا ( س ) که در سالن میرزا حبیب ا... املشی فرمانداری برگزار شد ، گفت ؛ ازدواج این امام با دخت پیامبر اکرم ( ص ) مظهر و تجسم یک پیوند الهی و معنوی که می تواند پایه اسای زوج جوان در جامعه اسلامی تلقی شود .
فرماندار و رییس کارگروه ساماندهی جوانان در ادامه افزود ؛ جوانان باتاثیر و تبعیت از تفکر و مشی زندگی ائمه می تواند بستر تکریم نظام خانواده را فراهم نمایند .
ایشان در ادامه تصریح کرد ؛ جوانان شهرستان املش توانستند در حوزه های مختلف علمی ، مهندسی ، ورزشی و فناوری رتبه های برتری را کسب کرده است که این مهم نشانگر رُشد و باورهای عمومی آنان در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است . و برپایی جشنواره های مختلف و متناوب در شهرستان از سوی دستگاه های فرهنگی و هنری می تواند نشاط و امید به باورهای جوان را به آینده تقویت نمایند .
یونس محمودی نقش جوانان را به توسعه متوازن و پایدار و مهم توصیف کرد و خاطرنشان کرد ؛ جوانان با ارایه خلاقیت های کاری می تواند در سطوح مدیریتی خوب بدرخشتند .
رییس شورای فرهنگی و اجتماعی شهرستان املش در ادامه گفت ؛ مشاوره قبل و حین و بعد از ازدواج و ترویج این فرهنگ در بین والدین و زوجین را بسیار و قابل توجه در حوزه روانشناسی دانست و خواستار ﺗﺨﻤﯿﻦ ارتباطات و مناسبات خانوادگی بین والدین و فرزندان شد .
محمودی در حاشیه این اجلاس افزود ؛ امسال مبلغ یک میلیارد و یکصد و پنجاه و دو میلیون تومان در بین 185 مزدوج املشی تسهیلات بانکی به آنان پرداخت شد .
فرماندار املش در پایان این جلسه از همه دست اندرکاران دستگاه های فرهنگی و اجتماعی که با محوریت هلال احمر برگزار شد از آنان تقدیر و تشکر کرد .

دولت و ملت همدلی و همزبانی