شنبه 30 شهریور 1398
یونس محمودی در حاشیه مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی ( ره ) در مسجد اعظم شهرستان املش ؛

امام خمینی ( ره ) مرجع دینی ، مصلح و سیاستمداری واقع بین و عالم به زمان بود .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/13 19:28 ویرایش : ‎1398/03/13 19:28 بازدید: 130

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش ؛ مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی که با حضور یونس محمودی فرماندار شهرستان املش ، حجت الاسلام والمسلمین طیبی امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه ، معاونین و بخشداران فرمانداری ، خانواده معظم شهدا و مسئولین ادارات در مسجد اعظم شهرستان املش برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین طیبی ضمن تسلیت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با اشاره به اینکه تفکرات ، رفتار ، اندیشه ها و مبارزات امام خمینی ( ره ) الگوی مناسبی برای ملت ایران و جهان است گفت ؛ با برگزاری هرچه باشکوه تر چنین مراسماتی این الگو باید به نسل های آینده معرفی شود .
وی با بیان اینکه اهمیت 14 خرداد و سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، ابراز داشت ؛ مراسم ارتحال امام فرصتی است تا ما بتوانیم بیشتر و بهتر حضرت امام ( ره ) و راه ایشان را به نسل جوان کشورمان و مردم دنیا معرفی کنیم .
امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه افزود ؛ امام راحل یک مجع بزرگ دینی ، سیاستمدار و عارفی بزرگ بود که در تاریخ بی نظیر است و گرامیداشت ارزش های انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت می کند که این انقلاب با حضور مردم همچنان در تمامی عرصه ها موفق و پیشرو است .
ایشان با بیان اینکه نظام مقدس و انقلاب از برکت امام خمینی ( ره ) و خون شهدا است افزود ؛ شناخت و حراست از دستاوردهای امام ( ره ) و وفاداری به آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است .
نماینده عالی دولت در شهرستان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز گفت ؛ امام خمینی ( ره ) مصلح ، سیاستمداری واقع بین و عالم به زمان بود .
یونس محمودی فرماندار شهرستان املش در ادامه افزود ؛ حضور احاد مردم در محافل پاسداشت این مرد بزرگ ، نشانگر قدرشناسی مردم از خاستگاه و جایگاه دینی و سیاسی امام ( ره ) بود و امام خمینی ( ره ) خواستار تلفیق دین با سیاست بوده است .

دولت و ملت همدلی و همزبانی