دوشنبه 25 آذر 1398
جلسه لایروبی آب بندها به ریاست حیدری نژاد معاونت فرمانداری شهرستان ام لش برگزار شد.

با همدلی و هم افزایی کشاورزان عزیز و مسئولین شهرستانی و استانی انشاالله سال زراعی بسیار پر برکتی را پشت سر خواهیم گذاشت.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/07 16:36 ویرایش : ‎1397/10/07 16:38 بازدید: 181

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش جلسه لایروبی آب بندان ها به ریاست رحمت حیدری نژاد و با حضور همه اعضای این جلسه در فرمانداری شهرستان املش برگزار شد.

 رحمت حیدری نژاد در این  جلسه  با تاکید بر تامین هرچه بهتر آب زراعی برای کشاورزان عزیز در سال زراعی پیشرو گفت : با داشتن منابع محدود  آب کشاورزی، رسیدگی نکردن به مسئله آب بندان ها میتواند موجبات مضایق این قشر زحمت کش  در فصل زراعی را فراهم آورد.

وی با اشاره به دغدغه بخشداران در خصوص آب و نگرانی آنان را درست و به جا دانست و افزود: رسیدگی  به  آب بند ها  بسیاز حائز اهمیت است و لایروبی انهار و رودخانه ها از اهمیت ویژه برخوردار است و در اولویت کار مجموعه فرمانداری شهرستان املش نیز قرار دارد  بنابراین در این خصوص باید از سوی دستگاه های ذی مدخل  تلاش بیشتری انجام شود.

حیدری نژاد در پایان ابراز امیدواری کرد تا با همدلی و هم افزایی کشاورزان عزیز و مسئولین شهرستانی و استانی انشاالله سال زراعی بسیار پر برکتی  را پشت سر خواهیم گذاشت.

گالری عکس مرتبط جلسه لایروبی آب بندها
دولت و ملت همدلی و همزبانی