چهارشنبه 20 آذر 1398

بازدید میدانی محمودی فرماندار شهرستان املش بهمراه بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان از اماکن ورزشی شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/07 15:51 بازدید: 178

بازدید میدانی یونس محمودی فرماندار شهرستان املش بهمراه اسدا.. عباسی نماینده مردم شریف شهرستانهای املش و رودس در مجلس شورای اسلامی ، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی از سه مکان ورزشی سالن ورزشی شهدای رانکوه ، زمین ورزشی هردوآب  و زمین ورزشی شهدای خرشم هردواز توابع بخش مرکزی شهرستان .

در حاشیه این بازدید یونس محمودی با اشاره به موانع فراروی توسعه ورزشی شهرستان گفت: یکی از مهم‌ترین زمین های ورزش ما در هیأت فوتبال زمین خرشتم است که تنها زمین مناسب و مساعد شهرستان میباشد  اما وضعیت مناسب و در خور توجهی ندارد که که با مدیریت مدیرکل محترم این زمین به شرایط مطلوب خود باز خواهد گشت در خصوص زمین چمن 9000متر مربع شهید خوش خواهش رانکوه نیز تجهیز این مکان ورزشی به تجهیزات جانبی از قبیل سالن رختکن ، سکوهای تماشاگران ،فنس کشی و آب شرب یکی دی گر از انتظارات ما از مدیرکل ورزش و جوانان استان است .

نماینده عالی دولت در شهرستان املش در پایان سخنان خود گفت : با احداث یک سالن ورزشی چند منظوره میتوان دغدغه جوانان ورزش دوست منطقه هردوآب بخش مرکزی شهرستان املش  را مرتفع ساخت که انتظار میرود اداره کل ورزش جوانان این مهم را نیز جامع عمل بپوشاند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی