چهارشنبه 20 آذر 1398
یونس محمودی در جلسه شورای ورزشی شهرستان املش با حضور بخشی مدیرکل سازمان ورزش جوانان در این شهرستان برگزار شد گفت :

تخصیص 45 درصد از کل اعتبارات کمیسیون کارا شهرستان املش به حوزه ورزش نشانگر عزم دولت در تامین نیاز های جوانان است.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/07 14:52 ویرایش : ‎1397/10/07 14:53 بازدید: 164

جلسه شورای ورزشی شهرستان املش به ریاست یونس محمودی و با حضور اسدا... عباسی نماینده مردم شریف شهرستانهای املش و رودسر در مجلس ، خانم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان ،  سایر مسئولین شهرستانی وجمع کثیری از هیات های ورزشی شهرستان املش در سالن اجتماعات میرزا حبیب ا... املشی  فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

یونس محمودی فرماندار شهرستان املش با بیان اینکه املش یکی از معدود شهرستانهای استان  است که به داشتن مفاخر علمی و فرهنگی و ورزشی در تارک استان می‌درخشد و از منظر ورزشی دارای پهلوانان و قهرمانانی است که در عرصه‌های استانی و ملی خوش درخشیده اند، ادامه داد: شهرستان املش دارای ۳۰ هیأت ورزشی حدود ۲۱00 جوان خبره ، کارآمد و دارای شناسه ورزشی در عرصه استانی است که نشانگر بالندگی و پویایی و عزت و عظمت جوانان املشی است، امید است با مدیریت جنابعالی راه و رشد و تکامل ورزشی را هرچه بهتر و بیش تر از پیش بپیمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان املش اظهار کرد: طی بسط سیاستهای دولت و تاکیدات موکد دکتر سالاری استاندار گیلان مبنی بر تزریق نشاط در جامعه  ما  45 درصد کل تسهیلات کمیسیون کارای شهرستان را به ورزش اختصاص دادیم تا  بتوانیم جوانان را عرصه ورزش با انگیزه تر  و امیدوارانه تر  حفظ کنیم محمودی  در پایان سخنان خود از مدیرکل ورزش و جوانان استان برای تامین نیازهای جوانان  بخش رانکوه خواستار تاسیس نمایندگی اداره ورزش و جوانان در این بخش شد.

مریم بخشی مدیرکل ورزش جوانان نیز در این جلسه گفت :به علت ضعف زیرساخت های ورزش گیلان سرانه ورزشی استان؛ نصف سرانه ورزش کشور است. 

وی  افزود : با همه مضایق امکاناتی خوشبختانه بیشترین مقامها را داریم و جزاستانهایی هستیم که در تیم یک کشور هستیم که همه ناشی از تلاش ورزشکاران ماست که باعث شدند در عرصه قهرمانی و همگانی بدرخشیم. 

بخشی تصریح کرد: با توجه به جایگاه املش و علاقمندی و کسب مقام ورزشکاران ، باید به شهرستان توجه ویژه شود .

مدیر کل ورزش استان اعلام کرد : در اجرای طرح زمینهای هزار روستا سعی میشود بخشی از اعتبار در املش در حوزه زمینهای روستایی که در تملک  اداره ورزش است ،هزینه شود.

وی گفت: در طرح جامع کشوری ایجاد خانه ورزش روستا برای تمام شهرستانهای استان به صورت ویژه است که تجهیز خواهیم کرد تا بصورت چند منظوره مورد بهره برداری قرار گیرد لذا ورزشهایی که در شهرستان با کمترین آموزش ،قابلیت انجام داشته باشند و ارزان قیمت نیز باشند در خانه های ورزش روستایی برگزار خواهد شد.

در خاتمه توسط یونس محمودی  فرماندار و مسئولین حاضر در جلسه از برگزیدگان و قهرمانان ورزشی شهرستان املش با اعطای لوح سپاس و هدیه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی