پنجشنبه 2 خرداد 1398
در نهمین روز از سال جدید

استاندار گیلان وارد شهرستان املش شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/01/12 17:11 ویرایش : ‎1397/01/16 09:14 بازدید: 242

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش، صبح روز پنجشنبه نهمین روز از سال جدید ، دکتــــر مصطفی سالاری استاندار گیلان طی سفر یکروزه کاری ؛ به جهت بازدید از مناطق گردشگری در حوزه بوم گردی و رفع موانع و مشکلات و ارتقاء جایگاه این صنعت در این منطقه زیبای توریستی وارد شهرستان املش شدند.

دکتر سالاری بهمراه مشاور ویژه خود حوالی ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه وارد شهرستان شد و مورد استقبال محمودی فرماندار ، حیدری نژاد معاون فرماندار و بخشداران قرار گرفت.

ایشان ابتدا پس از ورود به شهرستان بلافاصله به تالاب ( استخر آبی ) زربیجار رفتند و از نزدیک مسائل و مشکلات این حوزه را بررسی و دستورات لازم در خصوص رفع موانع تالاب آبی زربیجار صادر کردند.

دکتـــــرسالاری بعد از بازدید تالاب  به روستای یاعلی گوابر رفته و از مجتمع تفریحی،  گردشگری آقای حسینی از نزدیک بازدید کردند.

وی پس از بازدید از مجتمع تفریحی یاعلی گوابر به روستاهای گردشگری ، تفریحی گوشت پزان ، ورکوره و تابستان نشین دیدن کردند  سپس به پارک کیارود واقع در بخش رانکوه رفتند.

در ادامه نماینده عالی دولت در گیلان باهیئت همراه به مناطق ییلاقی از جمله هلودشت،  خصیل دشت و چاکدشت بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به مسافرین نوروزی قرار گرفت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی