پنجشنبه 2 خرداد 1398
آئین معارفه شهردار جدید رانکوه در شهرداری این شهر برگزار شد.

محمودی فرماندار املش : خدمت بی منت وظیفه کارگزاران است.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/07/25 12:07 بازدید: 319

با حضور خانم میرسیدی مدیر کل امور شهرداری ها و دهیاری های استانداری گیلان، محمودی فرماندار املش ،بخشدار ،اعضای شورای اسلامی شهر و مردم شهر رانکوه، علیرضا مردانپور به عنوان شهردار رانکوه معرفی گردید.

آئین معارفه شهردار جدید رانکوه در شهرداری این شهر برگزار شد.

با حضور یونس محمودی فرماندار شهرستان املش آئین معارفه شهردار جدید رانکوه در شهرداری این شهر با حضور خانم مهندس میرسیدی مدیرکل امور شهرداری ها و دهیاری های استانداری، جمعی از مدیران ، خانواده های معظم شهدا و شهروندان رانکوهی برگزار شد.

در این مراسم محمودی فرماندار املش  به قداست واژه شورا در متون دینی اشاره نمود و گفت:عقلگرایی در همه ادیان بدان توجه شده و اگر موضوع عقلانیت در کنار شورا باشد می تواند برای جامعه عمومی فواید زیادی را به همراه آورد.
محمودی خدمت بی منت را وظیفه کارگزاران دولت برشمرد و گفت: ایجاد تعامل و همکاری و تشریک مساعی در حوزه های حاکمیتی شهرستان، تصویب طرح های کا ربردی و راهبردی، همچنین فعال سازی کارگروه های ابلاغی از سوی دولت و استانداری در کارگروه های حیاتی شهرستان همچون کارگروه بحران؛تفکیک زباله از مبدا؛اجرای طرح هادی ؛همزیستی مسالمت آمیز با مردم حتی با مخالفان و طرح تکریم ارباب رجوع و … را از مهمترین شاخص های مسئولین دولت برشمرد.
فرماندار املش َضمن قدردانی از زحمات مهندس رشیدی نژاد شهردار قبلی رانکوه،خطاب به مردانپور شهردار جدید گفت: پس از حضور در حوزه شهری،طرح های دراز مدت،میان مدت و کوتاه مدت خود را آماده نموده و در اختیار اعضای شورا قرار دهید تا با نظارت و تعامل با اعضای شورای شهر عملیات اجرایی آن اغاز گردد.
وی بیان داشت : ما به شهر رانکوه نگاه ویژه ای داریم و افزایش اعتبار شهرداری از ۴۵۰ میلیون تومان از سال قبل به ۷۵۰ میلیون تومان در سال جاری نشانگر این امر است.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی