چهارشنبه 20 آذر 1398
بمناسبت 15 مهرماه روز روستا و عشایر همایش شوراها و دهیاران شهرستان املش برگزار شد.

معاون فرماندار املش گفت: شوراها و دهیاران امین مردم هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/19 14:57 بازدید: 298

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش ، همایش شوراها و دهیاران شهرستان املش در محل سالن میرزا حبیب الله املشی فرمانداری برگزار شد.

همایش شوراها و دهیاران بخش های مرکزی و رانکوه شهرستان املش با حضور اعضاء شوراها و دهیاران این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم مهندس رحمت حیدری نژاد ضمن تبریک 15 مهرماه روز ملی روستا و عشایر به همه روستائیان ، شوراها و دهیاران گفت :احترام به مردم، استفاده از نظرات نخبگان و تجربیات معتمدین و نیز رعایت ضوابط قانونی از مهمترین مواردی است که شوراهای اسلامی و دهیاران باید به آن توجه داشته باشند

حیدری نژاد افزود: ارائه راهکارهای علمی وعملی توسعه روستاها و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و پیگیری اجرای طرح های عمرانی از دیگر وظایف مهم دهیاران و شوراها در روستاهاست.

معاون فرماندار املش همچنین گفت: رونق و آبادانی روستاها نیازمند تأمین زیر ساختها است و این مهم بر عهده شوراها و دهیاران است تا بتوان معادله مهاجرت معکوس از روستاها به شهر را عملی نمود.

وی با بیان اینکه شوراها و دهیاران امین مردم هستند، اظهار کرد: کاهش تصدی دولت بر امور، پیوند بیشتر حاکمیت با مردم و تعمیق و گسترش مشارکت مردم از مزایای شکل گیری شوراهاست.

معاون فرماندار املش خاطر نشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی اقدامات خوب و تاثیر گذاری در روستاها صورت گرفته است برخورداری ساکنین روستاها از طرح های آب رسانی، برق رسانی، گازرسانی و آسفالت جاده های روستایی برخی از جمله این اقدامات است.
گفتنی است در پایان این مراسم از 8 تن از دهیاران ، شوراها و کارآفرین نمونه شهرستان با اهداء لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی