چهارشنبه 20 آذر 1398
فرماندار املش : همه همت دولت تدبیر و امید ترفیع جایگاه کشاورزان است.

یونس محمودی فرماندار املش در بین چایکاران املشی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/02/14 22:33 ویرایش : ‎1396/02/16 00:04 بازدید: 430
حضور و بازدید سرزده یونس محمودی فرماندار شهرستان املش بهمراه رحمت حیدری نژاد معاون فرمانداری ، رئیس اداره چای و برخی دیگر از مدیران شهرستان از کارخانجات چای شهرستان املش 
حوالی ظهر روز پنجشنبه یونس محمودی بهمراه معاون خود و برخی مدیران بطور سرزده از برخی از کارخانجات فعال چای املش بازدید بعمل آورده و از نزدیک با آنان طی دیدار صمیمی گفتگو کرد و به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی کرد.
محمودی در حین گفتگوی صمیمی با کشاورزان چایکار گفت : پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید آقای روحانی وضعیت چای از آن شکل اسبفار خود خارج و به وضعیت مطلوب فعلی رسید.
فرماندار املش همچنین با اشاره به افزایش قیمت چای طی سالیان اخیر گفت : در گذشته عدم مدیریت صحیح و شکست قیمت چای باعث عدم حضور و رغبت چایکاران جهت حضور در باغات  چای بود این در حالی است که باغداران هیچ تمایلی به ورود به عرصه چایکاری نداشتند و نزدیک بود چای و چایکاری بسیار تضعیف و یا از بین برود اما با روی کار آمدن دولت اعتدال و تدبیر با بررسی مشکلات و مسائل کشاورزان و تلاش و کوشش جناب آقای دکتر نجفی استاندار محترم و مدیریت صحیح و بهنگام جناب آقای دکتر روزبهان رئیس محترم سازمان چای کشور در حال حاضر بطور نسبی وضعیت چای میتوان گفت مطلوب است .
محمودی همچنین در بین کشاورزان چایکار و مدیران کارخانجات ابراز امیدواری کرد : با توجه به اینکه شهرستان املش برخلاف تصور عامه قطب چای کشور است ان شاالله در آینده نه چندان دور به اصلاح ساختار وضع موجود در بحث چای خواهیم رسید امیدوارم دولت آینده بتواند به وضعیت کشاورزی و خصوصا" باغداران و کارخانجات چای بیش از بیش رسیدگی نماید.
این دیدار حاشیه های جالبی نیز بدنبال داشت که در پی می آید
در پی بازدید سرزده فرماندار بأتفاق هیأت همراه از کارخانجات چای ، برخی از کشاورزان ضمن تشکر از دولت جناب آقای روحانی در جهت رسیدگی به امور چایکاران و اصلاح ساختار وضع قبلی و افزایش قیمت چای ابراز امیدواری کردند در آینده باز هم دولت محترم بتواند قیمت چای را افزایش تا چای به جایگاه اصلی خود بازگردد.
از دیگر حواشی این دیدار تقدیر و تشکر چایکاران کشاورز از حضور صمیمی فرماندار در میان آنان بود که محمودی فرماندار داملش دافزود من خود یک روستازاده هستم و خود افتخار میکنم که درمیان شما حضور دارم و به درد دل شما گوش می سپارم.
 در پایان دیدار مدیران کارخانه ها با بیان مسائل و مشکلات خود از فرماندار بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان خواستند که مشکلات آنان را با مسئولان استانی و کشوری در میان گذاشته و نسبت به رفع آنان اهتمام ورزد که با قول مساعد فرماندار مواجه گردید.
دولت و ملت همدلی و همزبانی