چهارشنبه 20 آذر 1398
حضور فرماندار املش بهمراه نماینده مجلس و مهندس اکبر مدیرعامل گاز استان در ییلاقات املش

فرماندار املش:خدمت به اهالی روستایی از توفیقات بزرگی است که اجر فراوانی در پیشگاه خداوند بزرگ دارد.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/05/13 13:47 ویرایش : ‎1397/05/14 10:53 بازدید: 308

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش ، حضور یونس محمودی فرماندار ،اسدالله عباسی  نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی ،مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان ، ولی جهانی معاون مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان بهمراه جمعی از مسئولین شهرستان املش ، از اوایل صبح روز جمعه ۱۲ مرداد از مناطق ییلاقی( سیاه خلک،ملکوت،لرود،مربو،موسی کلایه،گورج،کلامرود،کشمش و بویه) بازدید بعمل آوردند.

در این بازدیدها مشکلات گاز ، آب و راه و مسایل کشاورزی مورد بررسی فرماندار ، نماینده مجلس ، مدیرعامل گاز استان و میراث فرهنگی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری املش محمودی در ابتدای سخنرانی خود در مسجد روستای کشمش گفت: خدمت به اهالی روستایی از توفیقات بزرگی است که اجر فراوانی در پیشگاه خداوند بزرگ دارد.

یونس محمودی فرماندار شهرستان در ادامه وعده های داده شده در سفرهای قبلی را با حضور مسئولان ذیربط پیگیری و نتیجه اقدامات انجام گرفته تاکنون را به سمع و نظر مردم روستاهای فوق رساند.

در ادامه این بازدیدها فرماندار و سایر مسئولان به روستای کشمش رفته و در مسجد این روستای زیبا و گردشگری تشکیل جلسه داده و نسبت به رفع موانع و مشکلات روستای کشمش و سایر روستاها پرداختند.

از جمله مهمترین دلایل سفر یکروزه مسئولان به مناطق ییلاقی رفع مشکلات و موانع پیش روی گازرسانی به مناطق ییلاقی بود که با حضور مهندس اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان ، دکتر ولی جهانی معاون میراث فرهنگی و پیمانکار مذکور از طریق فرماندار و نماینده مجلس مورد بررسی دقیق قرار گرفت و مقرر شد اداره گاز با حضور نماینده میراث استان و با کار اجرایی توسط پیمانکار مربوطه نسبت به گازرسانی با حداکثر سرعت اقدام و در ایام هفته دولت گازرسانی به مناطق ییلاقی را به پایان رسانند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان املش

 

گالری عکس مرتبط بازدید از مناطق ییلاقی
دولت و ملت همدلی و همزبانی