دوشنبه 25 آذر 1398
جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان املش بریاست فرماندار املش برگزار شد.

شهیدان رجایی و باهنر مصداق کامل سیمای کارگزاران در نظام اسلامی می باشند.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/05/28 21:56 ویرایش : ‎1396/05/28 21:58 بازدید: 384

 

جلسه ستاد بزرگداشت هفته  دولت  در شهرستان املش به ریاست یونس محمودی فرماندار و با حضور مسئولین ادارات و دستگاههای اجرائی ، بمنظور برنامه‎ریزی و هماهنگی و برگزاری هر چه با شکوهتر و مطلوبتر برنامه‎های هفته دولت در شهرستان در محل سالن اجتماعات میزرا حبیب ا... املشی فرمانداری برگزارشد.
فرماندار املش  در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت و پاسداشت شهادت مظلومانه شهید محسن حججی   اظهار داشت: اکنون کشور ایران بعنوان کشوری قدرتمند و قوی در منطقه و جهان شناخته میشود.

وی با اشاره به تحلیف ریاست محترم جمهوری و حضور روسای جمهور دهها کشور و دیگر سران کشورها به این مراسم افزود : حضور حدود بیش از  100 کشور اعم از سران ، معاونین و نخست وزیران ، نمایندگان آنها در مراسم تحلیف رئیس جمهور نشانه اقتدار و عظمت و نقش و جایگاه بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است.

وی در ادامه با اشاره به هدف و فلسفه وجودی تشکیل این ستاد را  بیان  عملکرد و راهبردهای دولت اعم از تبیین پروژه ها و طرح های قابل افتتاح جهت عمران و آبادانی شهرستان اعلام کرد.

وی از دیگر اهداف برگزاری این جلسه را تبیین رویکرد دولت و انتقال این مولفه به نسل جوان و آینده این جامعه است .

وی با اشاره به پایان عمر دولت یازدهم جناب دکتر روحانی و نسج و شکل گیری دولت دوازدهم افزود : در دولت یازدهم کارهای بسیار مهم و ساختاری صورت گرفت که آن کارها و خدمات ساختار دولت آینده را تشکیل خواهد داد و دولت دوازدهم برپایه و اساس دولت یازدهم و ساختار متشکله آن بنا خواهد شد و این امید وجود دارد که این دولت بهتر از گذشته به خدمات رسانی مردم بزرگ ایران بپردازد.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : تعمیق ارتباطات دولت و ملت بعنوان موکلان شخص آقای رئیس جمهور و مطالبات برحق مردم از ایشان و توجه کارگزاران نظام به مجموعه مطالبات ملت در زمینه های متنوع از جمله پیامدهای مثبت دولت دوازدهم خواهد بود.

محمودی افزود : فلسفه وجودی تشکیل این جلسه تبیین راهبردها و ارائه تاکتیک ها جهت تسهیل و تسریع در رفع مشکلات موجود در جامعه میباشد.

وی خاطرنشان کرد از دیگر اهداف تشکیل جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت آشنایی مردم به اهم خدمات و کارکردهای کارگزاران نظام وشناخت فضایل و مناقب شخصیت های مبرزی چون شهیدان رجایی و باهنر است.

هفته دولت که از دوم الی هشتم شهریور ماه هرسال می باشد، فرصت مناسب و مغتنمی است به جهت ارائه گزارش و تبیین دستاوردهاو عملکرد  دولت که باید به نحو مطلوبی در جامعه انعکاس یابد.

محمودی پیرامون تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به اهمیت موضوع و ارج نهادن به این ایام، می بایست با همکاری مدیران ادارات و معرفی پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت اقدامات خوبی را در راستای خدمت رسانی به مردم انجام دهیم.

فرماندار بیان داشت: دولت تدبیر و امید خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و با توجه به وضعیت اقتصادی موجود اقدامات خوبی به ویژه در روستاها انجام شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید کرد: همه دستگاه ها از ظرفیت های موجود برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های هفته دولت استفاده کنند تا این اقدامات گامی دیگر در جهت جلب رضایت مردم باشد.


نماینده عالی دولت در شهرستان  بر لزوم  تدوین ویژه نامه خدمات و اقدامات انجام شده ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: مسئولان دستگاههای اجرایی عملکرد دستگاهها را بصورت  ویژه نامه ، چاپ بروشور ،استفاده از ظرفیت رسانه و... برای آگاهی مردم اطلاع رسانی کنند.
رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان املش  همچنین با بیان اینکه مسئولین  شهرستان  باید برای رفع مشکلات مردم  بیش از پیش تلاش کنند افزود : مسئولان باید صادقانه به مردم خدمت کنند چرا که این مردم شایسته بهترین خدمت ها هستند.
فرماندار املش با تاکید بر حضور مسئولین در برنامه های اجرائی هفته دولت تصریح کرد از مسئولین ادارات و دستگاههای اجرائی انتظار می رود در برنامه های اجرایی هفته دولت در سطح شهرستان حضور مستمر داشته باشند.
محمودی با بیان اینکه مراسم گرامیداشت سالگرد شهیدان رجایی و باهنر در این شهرستان برگزار می‌شود،گفت : مراسم هشتم شهریور، سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر و تجلیل از کارمندان نمونه  ادارات شهرستان بسان سنوات گذشته  برگزار می شود.
وی  با اشاره به اجرای برنامه هفته دولت در شهرستان گفت : بغیر از پروژه های کلی در شهرستان که متعاقبا" اعلام خواهد شد هفت پروژه بزرگ و مهم با اعتباری  بالغ بر 40 میلیارد تومان که در طول هفته دولت با دستان مبارک استاندار محترم به بهره برد اری خواهد رسید از جمله برنامه های دیگر گلباران و غبارروبی گلزار شهدای شهرستان  ،دیدار با امام جمعه محترم،  دیدار با خانواده‌های معظم شهدا  و افتتاح چندین پروژه‌ عمرانی ،آموزشی ،بهداشتی و... را از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته  در این شهرستان اعلام کرد.

گفتنی است در این  جلسه مهندس رحمت حیدری نژاد معاون فرماندار ، فرماندهی انتظامی ،  امور فنی و عمرانی، بخشداران مرکزی و رانکوه   و سایر اعضا حضور داشتند.

 

گالری عکس مرتبط هفته دولت
دولت و ملت همدلی و همزبانی