چهارشنبه 20 آذر 1398
بازدید فرماندار دولت تدبیر و امید بهمراه بخشدار مرکزی و برخی مدیران از روستای یاعلی گوابر

فرماندار املش : رهبر فرزانه انقلاب و ریاست محترم جمهوری همواره مدیران را به رفع مشکلات و معضلات روستائیان سفارش ، توصیه و ترغیب میکنند.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/01/30 20:42 ویرایش : ‎1396/01/30 20:47 بازدید: 359

حوالی ظهر روز چهار شنبه 30 فروردین یونس محمودی فرماندار بهمراه بابک خادم آزاد بخشدار مرکزی و جمعی از مدیران شهرستان به جهت رفع مشکلات روستای یاعلی گوابر  در جمع اهالی خونگرم این  روستا حضور یافتند.

در این بازدید که برخی مدیران از جمله بنیاد مسکن ، آبفار ، گاز ، راهداری و حمل نقل جاده ای ، مشاور رسانه ای و برخی دیگر از جمله اهالی روستا وی را همراهی میکردند افزود : همه ما مدیران باید این فرمایش حضرت امام خمینی(ره) را مد نظر داشته باشیم « که : به داد روستائیان برسید که زبان شکایت ندارند » و این چیزی است که همواره مقام معظم رهبری و شخص ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس دولت تدبیر و امید تأکید می نمایند و همواره مدیران را به رفع مشکلات و معضلات روستائیان سفارش و توصیه میکنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن برشمردن برخی از خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان املش افزود : در روز روستای سال قبل ریاست محترم جمهوری روستائیان را مظهر و نماد کار ، تلاش و پاکی دانستند و افزودند : مدیران هرچه در توان دارند برای روستائیان انجام دهند و از هیچ تلاشی برای روستاها فروگذار نکنند محمودی در ادامه افزود : این نشان از اهمیت قائل شدن رئیس جمهور محترم به روستا و روستائیان عزیز است که در این راستا ایشان مبالغ هنگفتی برای آب شرب در سطح روستاهای کشور تخصیص دادند که از آن مبلغ افزون بر پنج میلیارد تومان برای شهرستان املش اختصاص داده شد که با این مبلغ مشکل آب شرب اکثر روستاها حل و در حال بررسی و رفع مشکلات در این حوزه هستیم.

محمودی در جمع اهالی روستا به یکی دیگر از خدمات دولت تدبیر اشاره کرد و یادآور شد : طرح تحول سلامت انصافا" یکی از بزرگترین طرح ها و خدمات دولتها پس از انقلاب بود هیچ دولتی نتوانسته بود در بخش سلامت اینهمه کار کند الان بیش از 97 درصد خدمات بیمارستان ها و حوزه بهداشت درمان توسط بخش دولتی انجام میگیرد و مردم تنها باید بخش کوچکی از مبلغ و هزینه درمان خود را بپردازند واین خدمت کوچکی نیست .

محمودی بهمراهی بخشدار ، دهیار و اعضای شورای روستای یاعلی گوابر و برخی مدیران با حضور در روستا  مسائل و مشکلات روستا را از نزدیک بازدید و دستور مساعد جهت رفع آن مشکلات صادر کرد.از جمله مشکلات روستا راه دسترسی به روستا که دچار رانش شده بود دستور داد اداره راه با همکاری دهیاری و دیگر ادارات مربوطه در اسرع وقت رسیدگی و نتیجه را به فرماندار گزارش نمایند. مشکلات دیگر از جمله بحث شن ریزی برخی کوچه ها و معابر ، گازکشی به برخی خانوارها ، و دیگر مسائل را از نزدیک بازدید و دستور پیگیری تاحصول نتیجه را صادر کردند.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی